Vaše spokojenost a radost z nezapomenutelných
okamžiků je pro nás poděkováním…

Ještě jednou Vám děkujeme za skvěle vydařený den, jsme moc rádi, že jsme měli svatbu právě u Vás! Moc jsme si celý den užili a budeme dlouho v dobrém vzpomínat 🙂

V. a A.

Na Hájence jsme prožili naší nádhernou zimní svatbu v lednu 2023. Už po první schůzce s paní Horákovou jsme věděli, že i když máme čas si vše promyslet, není vlastně důvod váhat. Náš požadavek byl kouzelné místo, kde se o nás a naše hosty perfektně postarají se vším všudy.

Nechtěla jsem trávit čas hledáním a vymýšlením dekorací, cateringu apod. A to nám Hájenka splnila do posledního detailu s grácií a noblesou jí vlastní 🙂 Od výzdoby svatebního místa, celé Hájenky, po květinový servis, vizážistku a všechno ostatní až po naprosto dokonalý gastro zážitek.

ídlo bylo famózní a všichni naši hosté si celý náš den pochvalovali. Měli jsme díky skvělé péči paní Horákové a celého personálu klid a čas samy na sebe, na naše hosty, bez stresu jsme si náš velký den dokonale užili. Navíc jsme měli štěstí, že nám den před obřadem nasněžilo, což Hájence a jejímu už tak krásnému okolí dodalo kouzelný zimní glanc.

Všem, kteří si chtějí svůj den opravdu užít a věnovat ho jenom samy sobě, vřele místo Na Hájence doporučujeme 🥰

Martina Cupalová Jakešová
Navíc jsme měli štěstí, že nám den před obřadem nasněžilo.

Lepší místo pro náš svatební den jsme si nemohli ani vybrat. S paní Horákovou od začátku naprosto skvělá, milá a bezchybná komunikace, nic pro ní nebyl problém, vše s velkou ochotou zařídila. Pod její „taktovkou“ klapalo vše na jedničku, byli jsme nadšení a celá naše rodina také!

Dopoledne nám pršelo a prakticky jsme se vůbec nemuseli o nic starat, protože vše bylo připraveno i pro „mokrou“ variantu. Personál Hájenky je úžasně milý a maximálně ochotný – pro nás naprostá špička. Sweet bar byl neustále doplňován a vypadal díky tomu opravdu skvěle! Veškeré jídlo na oběd i v odpoledním rautu chutnalo famózně, hosté si vše moc celý den pochvalovali. Vše, co se nesnědlo jsme dostali zabalené domů.

Paní majitelka se poprala i s mojí speciální histaminovou dietou, což se mi stalo snad poprvé v životě, aby mi někdo v gastronomii připravoval jídlo na míru. Ve spolupráci s úžasným zahradnictvím to bylo pohádkové místo a my jsme moc vděční za péči, kterou nám celá Hájenka, v čele s paní majitelkou, věnovala. Ještě jednou moc děkujeme!


S láskou budeme vzpomínat
Bejvlovi
Pršelo, ale terasa byla připravená.
Barbora & Slávek

Reference našich hostů

Náš svatební den Na Hájence byl naprosto famózní.

S paní Horákovou od počátku velmi milá a profi komunikace, opravdu si zakládají na tom, aby svatba byla přesně podle představ daného páru. Cokoliv jsme chtěli nebo naopak nechtěli, nebyl to žádný problém. Paní Horáková rovněž se vším ráda poradí a doporučí event. i další služby, ale přitom nic nevnucuje. Hájenku máte k dispozici na celý víkend a opravdu obdivuji ochotu a trpělivost veškerého personálu.

Přijeli jsme s polovinou hostů už v pátek, takže s námi měli dost práce, ale od pátečního odpoledne až do nedělního poledne si stále udrželi úsměv na tváři a ochotu splnit jakékoliv přání. Hájenka samotná i její okolí jsou naprosto kouzelné místo uprostřed lesů, kde nikoho nerušíte. Místa na ubytování je sice méně ale vynahradily to dostupné penziony v Chrudimi či Slatiňanech v dojezdové vzdálenosti 10 minut, kde jsme pohodlně ubytovali cca 60 hostů. S matrikou v Chrudimi také nebyl žádný problém, byli moc milí, obřad jsme měli v sobotu ve 14 hod. No a nakonec musím vypíchnout naprosto perfektní catering.

Na jídlo nám hosté pěli jen chválu a i my jsme si moc pochutnali a to ještě tři dny po svatbě, když jsme dojídali vše, co nám paní Horáková zabalila. Doporučuji všemi deseti a moc doufám, že se sem ještě někdy podíváme jako hosté. (více na Facebooku)


Alžběta Francová
jaro 2022
„Doporučuji všemi deseti a moc doufám, že se sem ještě někdy
podíváme jako hosté.“
Svatební video ❤ Alžběta a Pavel

Krásný dobrý den,
moc děkujeme za svatbu, kterou jste nám zařídili a vystrojili. Všichni jsme si to moc užili a výborně si pochutnali. Neměli jsme žádné výtky, vše bylo jak být mělo. Rádi bychom si to hned zopakovali, byl to skvělý zážitek.


S pozdravem
Lucie Fidlerová

Timto bychom chteli mooc podekovat pani Horakove za usporadani nasi bozi svatby.

Hajenka je nadherne misto v prirode, kde jsme nikoho nerusili a nikdo nerusil nas🥳 Krome krasne tematicke restaurace jsme meli nachystane i perfektni zazemi pro svatebcany, kde jsme se mohli pripravit na obrad a o zbytek perfektniho dne uz se postaral personal. Stany, kapela, venkovni bar, ohnostroj… nic nebylo problem!

Jidlo bylo vyborne a zrovna tak obsluha, ktera vydrzela opravdu az do rana, za coz moc dekujeme!


Natálie Petrušková
léto 2021
Jitka & Radek I Wedding day photostory
Svatební den Radka a Denči – Lukáš Novák Fotograf

Chtěli bychom poděkovat celému personálu a paní majitelce, že jsme mohli náš dokonalý svatební den uskutečnit Na Hájence. Celý den proběhl bez sebemenšího problému, všechno bylo prostě dokonalé. Paní Horáková nám pomohla nejen s přípravou veškerého občerstvení, ale zajistila i kontakty na ostatní služby, které jsme využili .:-) Místo svatby bych v žádném případě neměnila a všem budoucím manželům bych ho 100% doporučila.


Radka a Denčí
podzim 2019

Pokud hledáte místo pro svatbu nebo jinou oslavu, tak určitě doporučuji právě restauraci Na Hájence. V květnu jsme zde měli svatbu a myslím, že jsme si nemohli vybrat lépe. Hostina, obřad, přespání – vše na jednom místě. Nenašla bych jediného hosta, kterému by nechutnalo. Cítili jsme se zde zkrátka jako doma. 🙂


Veronika a Tomáš
léto 2019
11.05.2019 ♥ Veronika a Tomáš
Denisa a Luboš ♥ 29.6.2019 – Svatební video Chrudim

Naše svatba nebyla jen o nás dvou, ale i o lidech kolem nás. Kdybych měla místo a lidi Na Hájence shrnout jedním slovem, nedokázala bych to. Je jich totiž potřeba mnohem víc: krása, trpělivost, vstřícnost, vlídnost, skvělý servis a neuvěřitelná atmosféra.


Denisa a Luboš
léto 2019

Svatba na Hájence byla přesně podle našich představ. Renata a její tým se o nás a naše hosty profesionálně postarali. Co jsme si usmysleli, to jsme měli. Naši hosté byli překvapeni nadstandardní obsluhou personálu. Místo je naprosto boží a kvalita služeb to dotahuje k dokonalosti. Moc děkujeme!


Karolína a Josef
podzim 2019

Karolína a Josef

Další reference na Facebooku