Vaše radost z nezapomenutelných okamžiků je pro nás to nejkrásnější poděkování

Vaše radost z nezapomenutelných okamžiků je pro nás to nejkrásnější poděkování
Barbora & Slávek

Reference našich hostů

Náš svatební den Na Hájence byl naprosto famózní.

S paní Horákovou od počátku velmi milá a profi komunikace, opravdu si zakládají na tom, aby svatba byla přesně podle představ daného páru. Cokoliv jsme chtěli nebo naopak nechtěli, nebyl to žádný problém. Paní Horáková rovněž se vším ráda poradí a doporučí event. i další služby, ale přitom nic nevnucuje. Hájenku máte k dispozici na celý víkend a opravdu obdivuji ochotu a trpělivost veškerého personálu.

Přijeli jsme s polovinou hostů už v pátek, takže s námi měli dost práce, ale od pátečního odpoledne až do nedělního poledne si stále udrželi úsměv na tváři a ochotu splnit jakékoliv přání. Hájenka samotná i její okolí jsou naprosto kouzelné místo uprostřed lesů, kde nikoho nerušíte. Místa na ubytování je sice méně ale vynahradily to dostupné penziony v Chrudimi či Slatiňanech v dojezdové vzdálenosti 10 minut, kde jsme pohodlně ubytovali cca 60 hostů. S matrikou v Chrudimi také nebyl žádný problém, byli moc milí, obřad jsme měli v sobotu ve 14 hod. No a nakonec musím vypíchnout naprosto perfektní catering.

Na jídlo nám hosté pěli jen chválu a i my jsme si moc pochutnali a to ještě tři dny po svatbě, když jsme dojídali vše, co nám paní Horáková zabalila. Doporučuji všemi deseti a moc doufám, že se sem ještě někdy podíváme jako hosté. (více na Facebooku)


Alžběta Francová
jaro 2022
„Doporučuji všemi deseti a moc doufám, že se sem ještě někdy
podíváme jako hosté.“
Svatební video ❤ Alžběta a Pavel

Timto bychom chteli mooc podekovat pani Horakove za usporadani nasi bozi svatby.

Hajenka je nadherne misto v prirode, kde jsme nikoho nerusili a nikdo nerusil nas🥳 Krome krasne tematicke restaurace jsme meli nachystane i perfektni zazemi pro svatebcany, kde jsme se mohli pripravit na obrad a o zbytek perfektniho dne uz se postaral personal. Stany, kapela, venkovni bar, ohnostroj… nic nebylo problem!

Jidlo bylo vyborne a zrovna tak obsluha, ktera vydrzela opravdu az do rana, za coz moc dekujeme!


Natálie Petrušková
léto 2021
Jitka & Radek I Wedding day photostory
Svatební den Radka a Denči – Lukáš Novák Fotograf

Chtěli bychom poděkovat celému personálu a paní majitelce, že jsme mohli náš dokonalý svatební den uskutečnit Na Hájence. Celý den proběhl bez sebemenšího problému, všechno bylo prostě dokonalé. Paní Horáková nám pomohla nejen s přípravou veškerého občerstvení, ale zajistila i kontakty na ostatní služby, které jsme využili .:-) Místo svatby bych v žádném případě neměnila a všem budoucím manželům bych ho 100% doporučila.


Radka a Denčí
podzim 2019

Pokud hledáte místo pro svatbu nebo jinou oslavu, tak určitě doporučuji právě restauraci Na Hájence. V květnu jsme zde měli svatbu a myslím, že jsme si nemohli vybrat lépe. Hostina, obřad, přespání – vše na jednom místě. Nenašla bych jediného hosta, kterému by nechutnalo. Cítili jsme se zde zkrátka jako doma. 🙂


Veronika a Tomáš
léto 2019
11.05.2019 ♥ Veronika a Tomáš
Denisa a Luboš ♥ 29.6.2019 – Svatební video Chrudim

Naše svatba nebyla jen o nás dvou, ale i o lidech kolem nás. Kdybych měla místo a lidi Na Hájence shrnout jedním slovem, nedokázala bych to. Je jich totiž potřeba mnohem víc: krása, trpělivost, vstřícnost, vlídnost, skvělý servis a neuvěřitelná atmosféra.


Denisa a Luboš
léto 2019

Svatba na Hájence byla přesně podle našich představ. Renata a její tým se o nás a naše hosty profesionálně postarali. Co jsme si usmysleli, to jsme měli. Naši hosté byli překvapeni nadstandardní obsluhou personálu. Místo je naprosto boží a kvalita služeb to dotahuje k dokonalosti. Moc děkujeme!


Karolína a Josef
podzim 2019

Karolína a Josef

Další reference na Facebooku