Nezávazná poptávka

Na úplném začátku pokládáme vždy stejné otázky.

  1. Přečtě si, jaký je postup při rezervaci vašeho termínu.
  2. Podívejte se na aktuální volné termíny.
  3. Věnujte prosím pozornost často kladeným otázkám.
  4. A potom klidně rovnou zavolejte. Nebo vyplňte a odešlete poptávku.

Renata Horáková, provozní ředitelka

Renata Horáková
provozní ředitelka

+420 725 632 737

renata@gareli.cz

Vyberte variantu svatby

Chcete všechno nechat na nás a o nic se nestarat, nebo si něco zařídíte sami (hudba, fotograf, květiny apod.)? Vyberte si:

Základní informace


Kontaktní informace

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Pár jednoduchých kroků

k rezervaci vašeho termínu

1.

Zašlete nám Vaši poptávku.

Můžete nám napsat nebo zavolat.

2.

Ozveme se a domluvíme si termín osobního setkání.

Se dnem a časem schůzky se pokusíme maximálně přizpůsobit.

3.

Přivítáme vás na Hájence, ukážeme celý objekt a vytvoříme odhad ceny.

Počty osob, poptávané služby a další detaily můžete ještě promyslet a změnit.

4.

Zhruba do týdne budeme čekat potvrzení termínu z vaší strany.

Pokud nebudete mít církevní obřad, nezapomeňte si zajistit oddávajícího přes matriku Chrudim.

5.

Vše stvrdíme smlouvou, která shrne naši domluvu.

Vystavíme vám fakturu na rezervační poplatek.

Hotovo

Termín je váš a přípravy začínají.

Společně vyřešíme všechny podrobnosti vaší svatby. Pěkně v klidu a s předstihem.

Otázky a odpovědi a co je dobré vědět, než nás oslovíte

Chceme velkou svatbu na celý víkend, ale obřad by měl být už v pátek. Je to možné?

Den je úplně na vás, vybírejte podle libosti. Hájenka pro vás bude rezervovaná na celý víkend, ať už si pro obřad vyberete pátek nebo sobotu. Slavit můžete klidně do rána a pak se pořádně vyspat. Na všechno bude čas, protože další svatba přijde na řadu až zase za týden.

Co když bude pršet?

I na to jsme připravení – počasí u nás svatby nekazí. Pro oddávajícího a ženicha s nevěstou máme krytý altánek. Připravená bude i zastřešená zasklená terasa.

Co pro nás můžete zařídit?

Rádi zajistíme všechno, co budete chtít. Ujmeme se veškerých příprav, objednáme externí služby podle vašeho přání a vezmeme na sebe organizaci celého svatebního dne nebo jeho formální části (zpravidla do usazení hostů). Objednáme vizážistku, kadeřnici, živou hudbu k obřadu, DJ nebo kapelu. Pokud budete potřebovat, postavíme pro vás na zahradě velký party stan. Sestavíme slavnostní menu, připravíme hostinu a postaráme se o rozvezení hostů. S předstihem necháme vytisknout oznámení, menu, nápojový lístek, zasedací pořádek nebo program. Samozřejmě tak, aby bylo všechno perfektně sladěné. Stačí si vybrat z našich doplňkových služeb.

Můžeme si vzít svůj personál?

Na Hájence pečujeme o hosty, aby se cítili jako v bavlnce. V tom nám pomáhá náš vlastní přátelský a zkušený personál. Jsme svatební místo s kompletním servisem, a tak samotný prostor bez našich služeb nepronajímáme.

Můžeme se přijet předem podívat?

Určitě, bez osobní návštěvy by to ani nešlo. Prohlédnete si Hájenku, vzájemně se poznáme, dáme vám cenový odhad. Pokud vás náš přístup a prostředí zaujme, domluvíme se na dalších krocích.

Můžeme si k vám vzít domácí mazlíčky? Třeba psa?

Ano, jen se na tom předem domluvíme.

Můžeme si přivézt vlastní jídlo a pití?

Na naši kuchyni jsme fakt pyšní a jsme si jistí, že vám u nás bude chutnat. Proto veškeré občerstvení, jídlo a pití obstaráváme my a ručíme za něj. Rádi ale vyjdeme vstříc, když si budete chtít připít slivovicí od dědy, servírovat ke kávě legendární koláčky vaší babičky nebo dát na stůl tradiční rodinné chuťovky. Řekněte, jaké poklady přivezete, a určitě se domluvíme.

Můžete nám zaslat ceník?

Jelikož každou svatbu připravujeme na míru, nemáme fixní ceník. Jen tak ji totiž zařídíme přesně podle vašich představ. Vyplňte poptávku, sejdeme se na Hájence a na místě cenu poměrně přesně odhadneme.

Můžete nám zaslat menu?

Menu a raut sestavíme tak, aby vám opravdu chutnalo a všeho bylo dost. Zeptáme se vás, co máte rádi, a navrhneme všechny chody tak, aby k sobě perfektně ladily. Zaměřujeme se především na klasickou českou kuchyni, ale rádi připravíme a vhodně zapojíme i pokrmy moderní a netradiční. Královsky se postaráme i o vegany nebo strávníky s bezlepkovou dietou.

Na čem můžeme ušetřit?

Jelikož s partnery, kteří pro nás zajišťují externí služby, spolupracujeme dlouhodobě, umíme u nich pro vás zajistit zvýhodněné ceny. Díky našim kontaktům ušetříte starosti, čas i peníze, ať už se bude jednat o sladký bar, hudbu k obřadu nebo další doplňkové služby. Dohodnout se také můžeme na stavbě party stanu svépomocí.

Potřebujeme ubytovat víc lidí, než je kapacita Hájenky. Jde to?

Na Hájence může přespat 15 lidí na standardních postelích, další pak uložíme na přistýlkách. Pokud vás bude víc, zajistíme ubytování v okolních penzionech i v blízké Chrudimi. Samozřejmě obstaráme i rozvoz hostů, pokud si to budete přát.